Stříbro z Ostravy: Werkový Ocelář zazářil v burgerové soutěži
- 6. 3.
- Minut čtení: 1
Aktualizováno: 17. 3.
Ve čtvrtek se v Ostrava konala soutěž o nejchutnější burger, které se zúčastnily i naše studentky ze SPŠ TŽ Nikola Niemczyková (KC 2) a Kateřina Skalská (KC 3). Svůj soutěžní burger přihlásily pod originálním názvem Werkový Ocelář. Do kulinářského klání se zapojilo celkem deset družstev, která se pustila do napínavého souboje o titul nejlepšího hamburgeru. Každý tým měl za úkol připravit vlastní originální recept v časovém limitu 55 minut. Porota hodnotila nejen chuť a vzhled burgeru, ale také originalitu receptu, spolupráci týmu a dodržení stanoveného času. Při vyhlašování výsledků jsme byli napjatí jako struny… A pak to cinklo! Naše děvčata si vybojovala krásné 2. místo. Celá soutěž znovu potvrdila, že naše žákyně se nebojí nových výzev, dokážou spolupracovat a umí zabojovat o skvělý výsledek. Nikole a Kateřině srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Už teď se těšíme na další gastronomické zážitky!
Autor: Bc. Helena Czeczotková













